Kontakt

Pravidelné schůzky:

Klubovna Kulturního domu

každý čtvrtek, září - červen

15:30-17:00 mládež

17:00- ... ostatní

havelka.sachy @wo.cz

Galerie na Rajčeti

Odkazy



Regionální žákovská liga jednotlivců - region SE Benešov

Ročník 2016/17

Žákovská liga pokračovala v sobotu 4. února turnajem v Kamenici


Výsledky tunajů A, B a C
Průběžné pořadí RŽL podle kategorií

7. kolo RŽL - Říčany 17. prosince 2016 
Startovní listina (výsledky) 

Jakub Moulík obsadil 3.místo v turnaj BJakub Moulík obsadil 3.místo v turnaj B

6. kolo RŽL - Stříbrná Skalice 17. listopadu 2016

Startovní listina (výsledky)

 5. kolo RŽL - Pravonín 12. listopadu 2016
Startovní listina (výsledky)

 

4. kolo RŽL - Vrané nad Vltavou 5. listopadu 2016
Startovní listina (výsledky)

3. kolo RŽL - Ondřejov 15. října 2016
Startovní listina (výsledky)

Regionální žákovská liga pokračuje 2. kolem 28.září 2016 v Týnci nad Sázavou
Startovní listina (výsledky)

 Regionální žákovská liga 2016/17 začíná 17. září v Sedlčanech
Startovní listina (výsledky)

Ročník 2015/16

19. března 2016 - 9. kolo RŽL v Sázavě
Na poslední kolo RŽL si přijelo zahrát 111dětí. Bojovalo se o poslední body potřebné k postupu na Krajské přebory. Postup vybojoval Martin Mužík a jako první náhradník si KP pravděpodobně zahraje také Jokub Moulík.
Celého seriálu RŽL se zúčastnilo 202 dětí !!!

Konečné výsledky turnajů A, B a C
Konečné pořadí žákovské ligy 2015/16 podle kategorií s vyznačenými postupy 
Konečné pořadí žákovské ligy 2015/16í 

5. března 2016 - 8. kolo RŽL v Kamenici
Kamenice přivítala 115 dětí. Z našich nejlépe zahrál Ondra Novotný - veze bronz z turnaje B !!!
Konečné výsledky turnajů A, B a C
Průběžné pořadí žákovské ligy 2015/16 podle kategorií 
Průběžné pořadí žákovské ligy 2015/16í

12. prosince 2015 - 7. kolo RŽL v Čerčanech
Jakub Moulík zvítězil v turnaji B !!!
Bronz přidala Klárka Kocourková mezi děvčaty v turnaji A a bramborovou medaili dostal Dominik Číhák mezi chlapci v turnaji C!
Konečné výsledky turnajů A, B a C

Průběžné pořadí žákovské ligy 2015/16 podle kategorií

Stříbrná Skalice 21. listopadu 2015
6. kolo Regionální žákovské ligy
Konečné výsledky turnajů A, B, C

Říčany 17. listopadu 2015
5. kolo Regionální žákovské ligy
Na turnaj přijelo rekordních 123 dětí ! To je nejvíce dětí v celé historii RŽL.
Klárka Kocourková opět zvítězila mezi děvčaty v turnaji A, Martin Mužík přidal pěkné 10. místo v turnaji B.
Konečné výsledky turnajů A, B, C

Jílové u Prahy 7. listopadu 2015
4. kolo Regionální žákovské ligy 
Konečné výsledky turnajů A, B, C 
Klárka Kocourková obsadila 4. místo v celovém pořadí, mezi děvčaty byla nejlepší !!!

Pravonín 17. října 2015 - 3. kolo Regionální žákovské ligy 
Konečné výsledky turnajů A, B, C 
Klárka Kocourková skončila opět druhá mezi děvčaty v turnaji A.

Týnec nad Sázavou 10. října 2015
2. kolo Regionální žákovské ligy
Konečné výsledky turnajů A, B, C
Klárka Kocourková skončila druhá mezi děvčaty v turnaji A,
Jakub Moulík byl sedmý v turnaji B.

Sedlčany 26.září 2015
Regionální žákovská liga 2015/16 má za sebou první kolo
Konečné výsledky turnajů A, B, C 
Z domácích hráčů zahrál nejlépe Jakub Moulík - v turnaji A obsadil výborné 9. místo!
Další kolo bude za 14. dní v Týnci nad Sázavou

Ročník 2014/15

9. kolo - 21. březen 2015 v Sázavě
Regionální žákovská liga byla zakončena devátým kolem. Turnaj se nejlépe podařil Honzovi Kučerovi - vyhrál turnaj B. V rámci turnaje byly vyhlášeny celkové výsledky. Ve všech kategoriích obsadili naši hráči místo prvního náhradníka, tzn. velmi reálnou šanci na účast v Krajských pčeborech.
Konečné výsledky turnajů A, B, C
Konečné pořadí Regionální žákovské ligy 2014/15

8. kolo - 28.únor 2015 ve Stříbrná Skalici
Předposlední kolo RŽL je za námi. Klárka Kocourková byla třetí mezi děvčaty v turnaji A. Jakub Moulík a Martin Mužík obsadili 2. a 3. místo v turnaji B !!!
Konečné pořadí turnajů A, B, C


7. únor 2015 - 7. kolo RZL ve Vlašimi
Po "zimní" přestávce opět pokračovala žákovská liga sedmým turnajem ve Vlašimi.
Z našich dětí zahrála již tradičně nejlépe Klárka Kocourková (první mezi děvčaty a čtvrtá celkově v turnaji A). Svůj letos nejlepší výkon předvedl Martin Mužík a pochvalu za druhé místo v turnaji C zaslouží také Patrik Fiala.

Konečné výsledky turnajů A, B a C 

20. prosince 2014 - 6. kolo RŽL v Říčanech
Na šesté kolo žákovské ligy do Říčan vyrazila pouze dvoučlenná výprava - Klárka Kocorková skončila třetí mezi děvčaty v turnaji A a Martin Mužík čtvrtý mezi chlapci v turnaji B.
Konečné výsledky turnajů A, B a C


29. listopad 2014 - 5. kolo RŽL v Čerčanech
Na 5. kole žákovské ligy byla z našich hráčů nejlepší Klárka Kocourková - druhá mezi děvčaty a čtvrtá celkově v turnaji A a také Jan Marek - druhý v turnaji C
Konečné pořadí turnajů A, B, C

22. listopad 2014 - 4. kolo RŽL v Týnci nad Sázavou
Výborně dopadla Klárka Kocourková - druhá mezi děvčaty a čtvrtá celkově v turnaji A.
Pěkné je také 7. místo Jana Marka v turnaji C.
Konečné výsledky turnajů A, B, C

15. listopad 2014 - 3. kolo RŽL Jílové u Prahy
Na 3. kole žákovské ligy byla Klárka Kocourková první mezi děvčaty v turnaji A, Martin Mužík vyhrál turnaj B a Patrik Fiala byl třetí v turnaji C.
Konečné výsledky turnajů A, B, C 


RŽL - 18. říjen 2014 Pravonín
žákovská liga pokračovala druhým kolem - Konečné výsledky turnajů A, B, C 
Z našich hráčů se nejvíce dařilo Kubovi Moulíkovi a Honzovi Kučerovi.
Obrázky na Pravonínském rajčeti

Žákovská liga začíná opět v Sedlčanech
4. října 2014 - 1. kolo Regoinální žákovské ligy
Propozice  Konečné výsledky turnajů A, B a C 
Naši hráči zahráli dnes výborně v áčku (Klárka Kocourková čtvrtá a Honza Kučera šestý), v béčku (Jakub Moulík čtvrtý, navíc získal 3.VT) i v céčku (Aleš Kristen pátý).

Ročník 2013/14

22. 3. 2014 - Sázava
Devátým kolem skončila letošní regionální žákovská liga
Opět vezeme několik výborných umístění - v turnaji B byl Roman Šimák první mezi chlapci, v turnaji C byl Vojta Kocourek druhý a Aleš Kristen čtvrtý mezi chlapci, Lucka Kučerová třetí mezi děvčaty. A také ostatní zahráli dnes celkem dobře.

Konečné výsledky turnajů A, B, C

Konečné pořadí RŽL 2013/14 po 9. turnaji podle kategorií

8. kolo Regionální žákovské ligy  - Stříbrná Skalice 1. března 2014

Konečné výsledky turnajů A, B a C
Dnes výborně zahráli Ondra Hlaváček a Klárka Kocourková v turnaji A, Martin Mužík v turnaji B a Jakubové Moulík a Zeman v turnaji C !

7. kolo Regionální žákovské ligy pořádal 15. 2. 2014 ŠO Figurka Říčany
Konečné výsledky turnajů A, B a C
Klárka Kocourková skončila druhá v turnaji A a Ondra Hlaváček vyhrál turnaj B !!!


6. kolo Regionální žákovské ligy - Říčany 21. 12. 2013

Konečné výsledky turnajů A, B a C

Mezi děvčaty v turnaji A byla nejlepší Klárka Kocourková !
V turnaji B zvítězil se 100% ziskem Roman Šimák a poprvé postoupil do turnaje A !!!

5. kolo Regionální žákovské ligy - Pravonín 14. prosince 2013
Konečné pořadí turnajů A, B a C

Z našich hráčů dnes nejlépe zahrál Patrik Fiala - zvítězil v turnaji C !


4.kolo Regionální žákovské ligy - Týnec nad Sázavou 23. listopadu 2013
Konečné výsledky turnajů A, B a C
Bodovali jsme ve všech třech turnajích!
Klárka Kocourková skončila druhá mezi děvčaty v turnaji A, Ondra Hlaváček první mezi chlapci v turnaji B a Lucka Kučerová třetí mezi děvčaty v turnaji C !


3. kolo Regionální žákovské ligy - Jílové 9. listopadu 2013
Konečné výsledky turnajů A, B a C

V turnaji "A" zahráli výborne Honza Kučera a Klárka Kocourková !


2. kolo Regionální žákovské ligy - Čerčany 19. října 2013
Konečné výsledky turnajů A, B, C

Regionální žákovská liga 2013/14 začala 28. záři v Sedlčanech !

Konečné výsledky turnajů A, B a C 

 

Ročník 2013/14

Dohrál's, Jendo !!!  

Sobota 23. března 2013 - PRAVONÍN 8. kolo Regionální žákovské ligy

7. kolo Regionální žákovské ligy bude opět v Říčanech (9. února 2013)
Dnes se všechny naše děti kvalifikovaly do turnajů A a B! V turnaji A skončil Jan Sadil třetí mezi chlapci regionu. Turnaj B vyhrála Klárka Kocourková a třetí místo mezi chlapci vybojoval Roman Šimák !

5. ledna 2013 - 6. kolo Regionální žákovské ligy v Říčanech (hrálo rekordních 110 dětí !!!)
Lucka Kučerová obsadila výborné 3. místo v turnaji C (druhá mezi děvčaty) !

15. 12. 2012 - 5. kolo Regionální žákovské ligy ve Stříteži
Výborný turnaj sehrál Pepa Kučera - 3. místo v turnaji A!
Tradičně přidala cenné kovy děvčata. Bronzová Klárka v turnaji A a stříbrná Lucka v turnaji C!

1. 12. 2012 - 4. kolo Regionální žákovské ligy v Týnci nad Sázavou
Celý turnaj za 3 minuty - video od Karla Jukla
Sedlčanská děvčata opět bodovala: Klárka třetí mezi děvčaty v turnaji A a Lucka opět nejlepší dívka v turnaji C ! Výborné je taky 4. a 5. místo Kuby a Vojty v turnaji C

24. 11. 2012 - 3. kolo Regionální žákovské ligy ve Stříbrné Skalici - Tři "zlaté" pro Sedlčany !!!
Pepík Kučera 1. místo v turnaji B Klárka Kocourkouvá 1. místo mezi děvčaty v turnaji B Lucka Kučerová 1. místo mezi děvčaty v turnaji C  

Druhým kolem pokračovala Regionální žákovská liga 2012/13 v Jílové u Prahy (3.11.2012)
Honza Sadil byl třetí mezi chlapci v turnaji A, Klárka Kocourková byla nejlepší dívkou turnaje B !

V sobotu 22. září začala Regionální žákovská liga 2012/13 prvním turnajem v Sedlčanech
V
ýborně zahráli zejména
- v turnaji A Honza Kučera (10.)
- v turnaji B Klárka Kocourková (3.) a Štěpán Feldstein (4.)
- v turnaji C Kuba Moulík (4.) a Aleš Kristen (6.) !

Ročník 2011/12

2. kolo Regionální žákovské ligy - 8. října 2011 Stříbrná Skalice
Velký úspěch našich hráčů - turnaj A - 1. místo Jan Sadil, turnaj B - 1. místo Jan Kučera, turnaj C - 2. místo Jindra Žaloudek

Ročník 2010/11

Ročník 2009/10

 Ročník 2008/09

Výsledky starších ročníků

Žákovská liga začíná opět v Sedlčanech
4. října 2014 - 1. kolo Regoinální žákovské ligy
Propozice  Konečné výsledky turnajů A, B a C 
Naši hráči zahráli dnes výborně v áčku (Klárka Kocourková čtvrtá a Honza Kučera šestý), v béčku (Jakub Moulík čtvrtý, navíc získal 3.VT) i v céčku (Aleš Kristen pátý).

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky